AKZİRVE CHALLENGE 2017 Sürprizlerle Geliyor

 Akzirve Challenge 2017 sürprizlerle geliyor.

17 Eylül Pazar günü, İSOFF tarafından Bahçeşehir Strada proje alanında Akzirve sponsorluğu ile yapılacak yarışta tüm izleyicileri keyifli sürprizler ve ikramlar bekliyor.

İSOFF’un sevilen yarış konsepti ile start alacak, yarışçılar iç içe köprü geçişleri ve uçma bumpları ile bağlanmış parkurda birbirlerini eleyerek yarışacaklar. Final turunda en iyi iki yarışçı birincilik kupası için rekabet edecekler.

Etaplar arasında, off-road’un efsane araçları, CJ serisi Jeep’ler arasında düzenlenen bir yarış, seyircilere seneler önceki 4x4 yarışların nostaljisini verecek.

Akzirve…

Devamını Oku

2017 İSOFF CHALLENGE 2. Ayağı Müthiş Mücadelelere Sahne Oldu

2017 İSOFF Challenge 2.Ayağı müthiş mücadelelere sahne oldu...

İSOFF Challenge 2017 sezonunun ikinci yarışı 28 Mayıs Pazar günü İsoff Çiftalan Off-Road parkurunda düzenlendi.

23 Nisan’da koşulan ilk yarışta, De Toro ile yarışan Tarık Gökbay-Bülent Gültekin Genel Klasmanda 1. olurken, Suzuki Grand Vitara ile Murat Öztiryaki-Mert Öztiryaki 2. ve Jeep Cherokee ile yarışan Tuncay Akbulut-Uğur Tepe 3. olmuştu.

Bu yarışın birincisi De Toro ile yarışan Nihat Keskin – Yasemin Toker ekibi olurken, ikincilik kupasını Suzuki G. Vitara ile Murat…

Devamını Oku

İSOFF CHALLENGE 2017 Sezonu 28 Mayıs Pazar günü İSOFF Off-Road Parkuru Çiftalan da start alacak ikinci ayağı ile devam ediyor.

2017 İSOFF CHALLENGE 2.Yarışında yeni araçlar, yeni yarışçılar.

İSOFF CHALLENGE 2017 sezonu 28 Mayıs Pazar günü İSOFF Off-Road Parkuru Çiftalan'da start alacak ikinci ayağı ile devam ediyor. 

23 Nisan’da koşulan ilk yarışta, De Toro ile yarışan Tarık Gökbay-Bülent Gültekin Genel Klasmanda 1. olurken, Suzuki Grand Vitara ile Murat Öztiryaki-Mert Öztiryaki 2. ve Jeep Cherokee ile yarışan Tuncay Akbulut-Uğur Tepe 3. olmuşlardı.

Sezonun ilk yarışı, hem yarışçı hem de yarışan araç çeşitliliği açısından keyifli bir başlangıç oldu. Seyirci açısından modifiye…

Devamını Oku