Blog

AKZİRVE CHALLENGE 2017 Sürprizlerle Geliyor

 Akzirve Challenge 2017 sürprizlerle geliyor.

17 Eylül Pazar günü, İSOFF tarafından Bahçeşehir Strada proje alanında Akzirve sponsorluğu ile yapılacak yarışta tüm izleyicileri keyifli sürprizler ve ikramlar bekliyor.

İSOFF’un sevilen yarış konsepti ile start alacak, yarışçılar iç içe köprü geçişleri ve uçma bumpları ile bağlanmış parkurda birbirlerini eleyerek yarışacaklar. Final turunda en iyi iki yarışçı birincilik kupası için rekabet edecekler.

Etaplar arasında, off-road’un efsane araçları, CJ serisi Jeep’ler arasında düzenlenen bir yarış, seyircilere seneler önceki 4x4 yarışların nostaljisini verecek.

Akzirve ayrıca seyretmeye gelen off-road’severlere de keyifli sürprizler hazırladı.

Ulaşım:

Yarışa kendi araçları ile gelecek izleyiciler TEM üzerinden Esenyurt sapağından ayrılarak Hoşdere yönünde ilerleyerek yarış alanına ulaşabilecekler.

E-5 üzerinden gelecek izleyiciler Haramidere-Bahçeşehir-Esenkent yolunu izleyerek gelebilirler.

Toplu taşıma araçlarını tercih edecek izleyiciler Avcılar E-5 üzerinden 142 ve             142-1,Taksim’den 76 E, Mecidiyeköy’den 58 E ve Bakırköy’den 57 E İETT otobüsleri ile yarış alanına varabilecekler.

Çevre semtlerden yaya olarak gelecek izleyiciler ; Bahçeşehir içinden eski PAZARTÜRK'ün olduğu cadde üzerinden Boğazköy istikametine doğru 10 dk. yürüyerek ulaşabilirler.